Tenis ziemny korty

/ Tenis ziemny

Opis

W skład kompleksu przy ul. Lokalnej 33w Falenicwchodzą 3 hale tenisowe, 3 korty ziemne oraz ścianka treningowa. Kompleks jest czynny w godzinach: pn.-pt. 7.00-23.00, sb. 7.00-21.00, ndz. 7.00-20.00. Rezerwacja pod nr tel. (22) 872 93 31 lub poprzez e-rezerwację. 

Korty tenisowe na co dzień

Piękno tenisa ziemnego polega między innymi na tym, że można grać w każdym wieku. Jednak im wcześniej odnajdziemy swoją drogę na korty, tym gra się i łatwiej i przyjemniej. Zapraszamy na korty zarządzane przez OSiR Wawer w Falenicy przy ul. Lokalnej 33. W skład kompleksu wchodzą: 3 hale tenisowe, 3 korty ziemne oraz ścianka treningowa. Korty oraz hale tenisowe są ogólnodostępnym obiektem. Na naszych kortach tenisowych jest dostępna maszyna do wyrzucania piłek tenisowych Lobster Elite II o następujących parametrach.

Korty ziemne Falenica z mączki ceglanej

Wewnętrzne rozgrywki CHALLENGE

Na kortach rozgrywane są wewnętrzne rozgrywki - CHALLENGE. Zapraszamy wszystkich amatorów gry w tenisa ziemnego do zapisów. Jeśli Twój tenisowy kompanka/kompan wyjechał/a na wakacje i nie masz z kim grać, to zapraszamy Cię na KORTY FALENICA i CHALLENGE ! Wykorzystaj możliwości naszej ligi i zagraj z koleżanką/kolegą z kortów . Zapisy: https://korty.org/challenge/challenge-osir-wawer 

Jak trenować na kortach?

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia lub kontynuacji przygody z tenisem na naszych kortach. Dla osób dorosłych, poza treningami indywidualnym proponujemy dołączenie do istniejących  i nowych grup tenisowych. 

Na kortach od 1993r. działa Szkoła Tenisa - Kurek Sławomir. Założycielem i prowadzącym szkoły jest Sławomir Kurek - trener szkolenia wyczynowego, absolwent AWF w Warszawie. Wychowankowie szkoły to wielokrotni Mistrzowie Polski, zwycięzcy turniejów ogólnopolskich i wojewódzkich. Trenerzy szkoły prowadzą treningi i naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Kontakt: tel. 602 275 331, e-mail: slawek.kurek@op.pl.

Korty ziemne Falenica pod balonem

Na naszych kortach tenisowych jest dostępna maszyna do wyrzucania piłek tenisowych Lobster Elite II o następujących parametrach:

 • pojemność: 150 piłek tenisowych
 • regulowana prędkość wyrzucanej piłki: 15-130 km/h
 • częstotliwość podawania piłek regulowana w przedziałach od 2 do 10 sekund
 • maszyna zasilana z akumulatora, czas pracy na korcie: 2-4 godzin, w zależności od wykorzystywanych funkcji
 • regulowana wysokość podawanej piłki od zera do 50 stopni
 • podawanie piłki w dwóch płaszczyznach, od bekhendu do forhendu i od siatki do linii końcowej
 • funkcja losowego podawania piłek (random)
 • możliwość treningu wszystkich uderzeń tenisowych, z głębi kortu, woleja, smecza i uderzeń z powietrza (drive)
 • możliwość nadawania piłce różnych rodzajów rotacji, topspinu i backspinu
 • mechaniczne wyrzucanie piłki gwarantuje dokładność i dużą precyzję wyrzutu
 • maszyna wyposażona w praktyczne kółka do przemieszczanie maszyny po korcie
 • przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i graczy zaawansowanych

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę