Dostępność Pływalni Anin - grafik

/ Pływanie

Opis

Jeden z najnowocześniejszych kompleksów kąpielowych w Polsce. W skład kompleksu wchodzą: basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia, sala relaksacyjna.

Basen sportowy

Pływalnia obejmuje prawie cały parter naszego budynku.
W hali głównej pływalni znajduje się niecka basenu sportowego o długości 25 metrów i szerokości 12,5 metra wyposażona w 6 torów pływackich oraz słupki startowe przeznaczone do celów zawodów sportowych i zajęć zorganizowanych pod nadzorem instruktorów pływania. Głębokość basenu sportowego wynosi od 1,2 do 1,8 metra a temperatura wody to 28oC.


Basen OSiR Wawer

Rekreacja

W części rekreacyjnej głównej hali sportowej znajduje się basen rekreacyjny o głębokości od 0,9 do 1,35 metra, z temperaturą wody wynoszącą 300C. Jest on wyposażony w tory do nauki pływania oraz liczne atrakcje wodne: gejzer – hydromasaż denny i hydromasaż ścienny, leżanki, kurtynę wodną oraz sztuczną rzekę. Całość uzupełnia 6 osobowe jacuzzi z temperaturą wody 35oC.

Dzieci bawiące się w basenie

Nad całością czuwa zespół doświadczonych ratowników, wśród których są także ratownicy medyczni i instruktorzy pływania.

Strefa Spa

Strefa spa wyposażona jest w dwie sauny suche (z temperaturą około 90oC) i łaźnią parową o temperaturze około 50-60oC. Na strefie znajduje się również jacuzzi dla 6 osób i basen półotwarty o głębokości 1,35 m wychodzący na zewnątrz budynku. W sezonie letnim nasi Klienci mogą również korzystać z plaży o powierzchni 40 mwyposażonej w leżaki. Hydromasaże ścienne i natryski służą do spłukiwania przed i po wejściu do saun. A dla najwytrwalszych proponujemy „kubeł zimnej wody”.

Wnętrze sauny
Załączniki:

Kopia REZERWACJA IX 2020 - VI 2021.xlsx

Data przesłania:

51.96 KBPobierz

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę