Dostępność Pływalni Anin - grafik

/ Pływanie

Opis

W skład kompleksu wchodzą: basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia i część relaksacyjna.

Pływalnia jest czynna codziennie w godz. 6.05-21.45, Basen sportowy

Jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej w wodzie i czerpiesz przyjemność z pływania lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z pływaniem ? Pływalnia w OSiR Wawer to idealne miejsce, w którym poprawisz swoją kondycję, zadbasz o sylwetkę. Jest to też basen, w którym możesz rozpocząć naukę pływania. Wypróbuj nasz basen sportowy o długości 25 metrów i szerokości 12,5 metra. Basen jest wyposażony w 6 torów pływackich, słupki startowe przeznaczone do zawodów sportowych i zajęć organizowanych pod okiem doświadczonych instruktorów. Głębokość basenu wynosi od 1,2 do 1,8 metra. Basen powstał z myślą o średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pływakach oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Temperatura wody wynosi 28oC.

Basen OSiR Wawer

Basen rekreacyjny i SPA wokół tego basenu

W basenie rekreacyjnym o głębokości od 0,9 do 1,35 metra, z temperaturą wody wynoszącą 30oC poza torami do nauki pływania znajdują się liczne atrakcje wodne: gejzer - hydromasaż denny i hydromasaż ścienny, leżanki, kurtyna wodna oraz sztuczna rzeka i 6-osobowe jacuzzi z temperaturą wody 35oC usytuowane nad basenem rekreacyjnym. Z jacuzzi, z wysokości, jest widok na basen rekreacyjny i sportowy.

Dzieci bawiące się w basenie

Strefa Spa

 Strefa Saun:

Poniedziałek-piątek: 6.05-9.00 (sauna sucha mała, basen zewnętrzny, jacuzzi)

14:00-21:30 (sauna sucha mała, basen zewnętrzny, jacuzzi)

17:00-21:30 (sauna sucha duża)

Weekendy: 10:00-21:30 (sauna sucha mała i duża, basen zewnętrzny, jacuzzi)

Sauna parowa: poniedziałek - piątek 14.00-21.30, weekendy - 10.00-21.30

Dzięki naszej Strefie SPA ból mięśni po treningu nie odbierze Ci tego, co najlepsze. Strumienie wody i ciepło w naszym jacuzzi są idealnym sposobem na odpoczynek po treningu. To również świetny relaks po stresującym dniu w pracy lub w domu. Nasze łaźnie parowe, sauny i inne atrakcje wodne zapewniają detoksykację i czas relaksu, potrzebny do regeneracji.

Nasze SPA mieści się w Strefie SPA oraz w obszarze basenu rekreacyjnego.

Strefa SPA jest wyposażona w: dwie sauny suche (z temperaturą około 90-100oC), łaźnię parową o temperaturze około 50-60oC, jacuzzi dla 6 osób, półotwarty basen o głębokości 1,35 m wychodzącego na zewnątrz budynku. Hydromasaże ścienne i natryski służą do spłukiwania przed i po wejściu do saun. A dla najwytrwalszych proponujemy „kubeł zimnej wody”.

W sezonie letnim uruchamiamy plażę o powierzchni 40 m2 wyposażoną w leżaki.

Wnętrze sauny
Załączniki:

Kopia REZERWACJA IX 2022 - VI 2023 - AKTUALNE.xlsx

Pobierz

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę