Tenis ziemny korty

/ Tenis ziemny

Opis

W skład kompleksu wchodzą 3 hale tenisowe, 3 korty ziemne oraz ścianka treningowa. Kompleks jest czynny w godzinach: pn.-pt. 7.00-23.00, sb. 7.00-21.00, ndz. 7.00-20.00. Rezerwacja pod nr tel. (22) 872 93 31 lub poprzez e-rezerwację. 

Korty tenisowe na co dzień

Piękno tenisa ziemnego polega między innymi na tym, że można grać w każdym wieku. Jednak im wcześniej odnajdziemy swoją drogę na korty, tym gra się i łatwiej i przyjemniej. Zapraszamy na korty zarządzane przez OSiR Wawer w Falenicy. W skład kompleksu wchodzą: 3 hale tenisowe, 3 korty ziemne oraz ścianka treningowa. Korty oraz hale tenisowe są ogólnodostępnym obiektem. 

Korty ziemne Falenica z mączki ceglanej

Jak trenować na kortach?

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia lub kontynuacji przygody z tenisem na naszych kortach. Dla osób dorosłych, poza treningami indywidualnym proponujemy dołączenie do istniejących  i nowych grup tenisowych. 

Na kortach od 1993r. działa Szkoła Tenisa - Kurek Sławomir. Założycielem i prowadzącym szkoły jest Sławomir Kurek - trener szkolenia wyczynowego, absolwent AWF w Warszawie. Wychowankowie szkoły to wielokrotni Mistrzowie Polski, zwycięzcy turniejów ogólnopolskich i wojewódzkich. Trenerzy szkoły prowadzą treningi i naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Kontakt: tel. 602 275 331, e-mail: slawek.kurek@op.pl.

Korty ziemne Falenica pod balonem

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę