Klocki scrabble z ułożonym napisem LAW

Nota prawna

Wszelkie prawa do zawartości serwisu Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer – www.osir-wawer.warszawa.pl, są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobierania oraz wykorzystywania całych stron lub fragmentów portalu www.osir-wawer.warszawa.pl wyłącznie pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków i tylko za pisemną zgodą Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer.

Zmiany
W przypadku zmiany w obowiązującej nocie prawnej serwisu www.osir-wawer.warszawa.pl, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę