Ludzie na tafli lodowiska OSiR w nocy

/ Lodowisko

Opis

Lodowisko jest czynne codziennie w godz. 9:00-20:45. 

Na naszym lodowisku obowiązują sesje - każda sesja trwa 90 minut (harmonogram sesji dostępny jest w załączeniu poniżej). 

15 minut przed rozpoczęciem każdej sesji otwieramy bramki w celu zakupienia biletu i wypożyczenia sprzętu. 

Poniżej w załączeniu znajduje się informacja dot. osób ze szczególnymi potrzebami.  W godz. 9.00-10.30 na lodowisku obowiązuje wyciszenie.  

Lodowisko

Jak zaplanować zimę w mieście? Można na przykład wybrać się na łyżwy do OSiR Wawer! Chociaż w Warszawie lodowiska znajdziemy praktycznie w każdej dzielnicy to nasze lodowisko w Aninie wyróżnia się architektonicznie i ma niepowtarzalną atmosferę.

Jak tylko przychodzi zima to rozpoczyna się sezon na sporty zimowe. Na ten czas czekają wszyscy miłośnicy spędzania czasu na śniegu. Aktywny czas możemy jednak zaplanować nie tylko na stoku, ale również w Wawrze na lodowisku!

Lodowisko przylega do głównego budynku OSiR Wawer. Znajduje się na dworze, ale jest zadaszone.

Składa się z głównej płyty lodowiska o powierzchni 600 m 2 z której jednocześnie może korzystać ponad 100 osób oraz ze ślizgawki dla najmłodszych o powierzchni 60m 2 . Na terenie obiektu znajduje się wypożyczalnia łyżew, pingwinków do nauki jazdy dla najmłodszych oraz płozy i kaski.

Lodowisko zostało uruchomione w 2011 roku. Jego cechą charakterystyczną jest estetyczne zadaszenie. Dodatkowo atmosferę lodowiska tworzą świąteczne ozdoby i oświetlenie. Na łyżwach jeździ się u nas w rytm przebojów muzycznych.

Do dyspozycji łyżwiarzy są szafki zamykane na kluczyk i wypożyczalnia łyżew. W okresie letnim, wiosennym i jesiennym w miejscu lodowiska funkcjonuje nowocześnie zorganizowany Skatepark. 

Dodatkowo w naszej ofercie jest możliwość wypożyczenia chodzików na lodowisko. Są to zimowe pingwinki wyposażone w uchwyty po obu stronach, tak aby najmłodsi mogli mocno i stabilnie trzymać się podczas samodzielnej jazdy. Pomagają utrzymać równowagę oraz wyrabiają naturalną postawę. Dzięki nim jazda staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nawierzchnia lodowiska jest zawsze starannie przygotowana. Rolba, czyli maszyna, która odśnieża i wygładza lód regularnie czyści lodowisko kilka razy dziennie.

Poza regularną jazdą na łyżwach na lodzie organizujemy tutaj okazjonalnie imprezy oraz wydarzenia sportowe t.j.: Disco&lodowisko, Rodzinny Sylwester na lodzie, Mikołajki na lodowisku itd. Ponadto odbywają się na lodowisku zajęcia nauki jazdy na łyżwach prowadzone przez firmy zewnętrzne.

Lodowisko OSiR Wawer
Załączniki:

Osoby ze spectrum autyzmu .png

Pobierz

Sesje na lodowisku.jpg

Pobierz

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę