Aktywny Wawer tekst

/ Aktywny Wawer

Opis

Aktywny Wawer to spływy kajakowe z Plaży Romantycznej w Wawrze, zajęcia biegowe w Falenicy z Grzegorzem Gajdusem, nordic walking, ścianka tenisowa, projekty rozbiegajmy Wawer. Zapraszamy! Wstęp wolny.

Aktywny Wawer na wiosnę

Rozbiegajmy Wawer, to bezpłatne treningi biegowe organizowane w ramach Inicjatywy Lokalnej. Zajęcia skierowane do osób od 18 r.ż. Zajęcia będą odbywać się cyklicznie - wtorki o godz. 19.30 oraz w soboty o godz. 8.30. Miejscem spotkań jest wielofunkcyjny obiekt sportowy "Syrenka" zlokalizowany przy ul. Starego Doktora 1 w Warszawie. Zajęcia mają na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia pośród mieszkańców i sympatyków dzielnicy Warszawa Wawer poprzez bieganie oraz inne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Celem nadrzędnym jest popularyzacja biegania oraz propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. Więcej szczegółów już wkrótce. 

Spływy kajakowe po Wiśle, to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego w Warszawie. Projekt polega na organizowaniu bezpłatnych spływów po Wiśle na 2-3 godzinnej trasie Wawer - most Śląsko-Dąbrowski. Spływy będą organizowane w terminie od maja do końca października w każdą sobotę tygodnia o dwóch turach - jedna tura godziny poranne; druga tura godziny po południowe. Spływy będą rozpoczynać się na Plaży Romantycznej, a trasa zakończy się w okolicach Mostu Śląsko - Dąbrowskiego. W ramach bezpłatnych spływów uczestnicy mają również zapewniony transport z mety na miejsce startu. Zaczynamy w maju, a więcej informacji już wkrótce. 

Bezpłatna ścianka tenisowa znajduje się na naszym obiekcie sportowym zlokalizowanym przy ul. Lokalnej 33 w Warszawie - Korty Falenica. Każdy klient ma możliwość skorzystania ze ścianki bezpłatnie w godzinach pracy obiektu: poniedziałek-piątek: 7.00-23.00; soboty: 7.00-21.00 oraz niedziele: 7.00-20.00. 

Nordic Walking, to bezpłatne zajęcia sportowe organizowane w ramach Inicjatywy Lokalnej. W ramach projektu w okresie kwiecień - październik będą odbywać się cykliczne zajęcia 2 razy w tygodniu - poniedziałki, godz. 9.00 oraz czwartki o godz. 18.30. Sam trening nordic walking bardzo korzystnie wpływa na stan zdrowia. To dobry sposób na utrzymanie dobrej kondycji ale również technika rehabilitacyjna. Kijki odciążają również kręgosłup i przyczyniają się do wzmocnienia mięśni. Lokalizacją spotkań są Lasy miejskie - Las Sobieskiego. Miejscem startu zajęć jest parking leśny przy ul. Kościuszkowców. Więcej informacji już wkrótce. 

Zajęcia biegowe z Grzegorzem Gajdusem organizowane są w ramach Inicjatywy Lokalnej w okresie kwiecień-październik. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu - czwartki o godz. 18.00. Treningi będą rozpoczynać się przy obiekcie sportowym Korty Falenica zlokalizowanym przy ul. Lokalnej 33 w Warszawie. Grzegorz Gajdus to były rekordzista Polski w maratonie 2:09:23, jeden z najlepszych maratończyków w historii polskich biegów i trener najlepszych maratończyków w Polsce. Więcej informacji już wkrótce. 

 

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę