PDF

Najlepszy Europejski Cel Podróży 2023

Najlepszy Europejski Cel Podróży 2023

European Best Destinations 2023

UWAGA !

Pokażmy światu co mamy do zaoferowania i wspólnie pomóżmy Warszawie w zdobyciu jednego z czołowych miejsc w konkursie European Best Destinations! 

European Best Destinations 2023 to otwarty konkurs, w którym głosujący z całego świata wskazują na jedno z 20 miast w Europie, które w ich opinii warto odwiedzić. ● Konkurs jest organizowany od 2009 roku przez European Best Destinations, organizację z siedzibą w Brukseli, która wraz z projektem EDEN (European Destinations of Excellence), stworzonym przez Komisję Europejską, ma na celu promowanie kultury i turystyki w Europie. ● W tym roku Warszawa, jako jedyne miasto w Polsce otrzymała nominację do tytułu Najlepszy Europejski Cel Podróży 2023 i znalazła się w gronie najbardziej atrakcyjnych turystycznie europejskich miast. 

Jak głosować?

 Instrukcja krok po kroku: 

  • Wejdź na stronę: https://glosujnawarszawe.pl/?s=22
  • Oddaj głos na Warszawę 
  • Głosować można codziennie od 20 stycznia do 10 lutego 2023 roku włącznie  
  • Jedna osoba może oddać w sumie 22 głosy (1 głos dziennie)  
  • Z 1 adresu IP można oddać dziennie tylko 1 głos, dlatego łączymy się z internetem poprzez dane komórkowe, a nie poprzez firmowe wifi 
  •  Głosować może każdy — niezależnie od miejsca pobytu i zamieszkania.
Załączniki: 1

Głosuj na Warszawę 2 .jpg

Data przesłania:

1.91 MBPobierz

Nowszy wpis

Starszy wpis

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę