PDF

Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci z Ukrainy / безкоштовні спортивні тренування для дітей та підлітків з України

Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci z Ukrainy / безкоштовні спортивні тренування для дітей та підлітків з України

Jak pisze RK Athletics sport wzmacnia psychikę, pozwala na integracje społeczną i odnalezienie radości codziennego funkcjonowania pomimo wojny. 
Robert Korzeniowski wraz ze swoim klubem i trenerką Tamarą z Gawryluk, specjalistką w chodzi na 20 i 35 km zapraszają wszystkie dzieci z Ukrainy do aktywności z nami! Pani Tamara pochodzi z Ukrainy zatem żadna pociecha nie będzie miała bariery językowej. 
W każdy wtorek, czwartek i sobotę dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych, które odbywają się na obiekcie sportowym "Syrenka". 


W okresie wakacyjnym - LIPIEC oraz SIERPIEŃ zajęcia zostają zawieszone. 

Razem możemy więcej 👊🏽🇵🇱🇺🇦Як пише RK Athletics спорт зміцнює психічне здоров’я,забезпечує соціальну інтеграцію і приносить радість щоденного функціонування,поміж війни.

Роберт Коженьовскі разом з своїм клубом і тренеркою Тамарою Гаврилюк,спеціалісткою з ходьби на 20 і 35 км запрошує всіх дітей з України до активностей з нами! Пані Тамара походить з України,тому жодна особа не буде мати мовний бар’єр. 

Кожний вівторок,четвер і суботу діти,молодь можуть брати участь в спортивних заняттях,які проводяться на спортивному об’єкті «Syrenka”.

У сезон канікул – ЛИПЕНЬ та СЕРПЕНЬ заняття припиняються.
Разом ми можемо зробити більше 👊🏽🇵🇱🇺🇦

Załączniki: 1

Plakat png. .png

Data przesłania:

2.38 MBPobierz

Rezerwacje w OSiR Wawer teraz dostępne są przez Internet

Zarezerwuj

Nasz system umożliwia rezerwację zapisów na zajęcia fitness oraz rezerwację terminów na grę na kortach do squasha. Udostępnia także możliwość płatności za wykonane rezerwacje on-line. Zaoszczędź swój czas i skorzystaj z wygodnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę