Procedura udostępniania obiektów - Kort squash

Procedura udostępnienia kortu squash OSIR Wawer w trakcie trwania pandemii COVID – 19

KORT SQUASH – V  Poprzeczna  22 ANIN

1. Obiektem jest kort SQUASH, znajdujący się przy V Poprzecznej 22 Anin, którego administratorem jest OSIR Wawer.

2. Na korcie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby.

3. Osoby zainteresowane korzystanie korzystaniem z kortu squash mają obowiązek używania maseczek i rękawiczek ochronnych zgodnie z aktualnymi wytycznymi epidemiologicznymi.

4. Przed wejściem na obiekt wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk. Dozownik z płynem antybakteryjnym będzie udostępniony w miejscu wyznaczonym przez obsługę obiektu.

5. Osoby korzystające z obiektu mają całkowity zakaz poruszania się po pomieszczeniach obiektu sportowego bezpośrednio nieudostępnionych, odgrodzonych. Powyższa informacja nie dotyczy wyznaczonego WC.

6. Rezerwacji dokonujemy on-line www.osir-wawer.warszawa.pl lub telefonicznie pod nr 785-990-093, na 45 minut. 

7. Rezerwacji można dokonywać tylko na pełne godziny zegarowe – 9.00-21.00 (ostatnie wejście 20.00)

8. Osoby korzystające z kortu squash przybywają na zajęcia w strojach sportowych. Obecnie, nie ma możliwości korzystania z szatni depozytowej lub przebieralni oraz wypożyczania sprzętu do gry w squasha.

9. Należy w maksymalny sposób ograniczyć bezpośrednie kontakty uczestników zajęć i pracowników obsługi obiektu.

10. Wszystkie osoby zainteresowane korzystaniem z obiektów mają obowiązek zapoznania się z aktualnie obowiązującą procedurą korzystania z obiektu oraz planem sytuacyjnym.

11. Osoby nie przestrzegające procedur korzystania z obiektu, łamiące wytyczne Ministra Zdrowia, Ministra Sportu, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Regulaminy obiektu, podlegają natychmiastowemu wydaleniu z obiektu oraz w przypadkach poważnych naruszeń – zgłoszeniu incydentu Straży Miejskiej lub Policji.

12. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem obowiązuje regulamin ogólny squasha. 

UWAGA ! W celu zakupienia biletu na squasha zapraszamy do kas przy skateparku !Nie udostępniamy sprzętu do gry w squasha !

Powrót