Mikołajkowy Turniej Squasha dla Pań i Panów

Razem z rozpoczęciem Zimy, 1 grudnia wystartował mikołajkowy turniej squasha. W tym roku został on podzielony na dwie kategorie, damską i męską. W pierwszej części punktualnie o godzinie 13:00 zostały rozdane pakiety startowe oraz zostało przeprowadzone losowanie nagrody dodatkowej, którą był trening z profesjonalnym trenerem squasha Andrzejem Bystrzejewskim.
                Chwile później rozpaczał się turniej Panów, w którym wzięło udział 13 zawodników. Wszyscy zostali podzieleni na diw grupy poprzez komputerowe losowanie. Zawodnicy w grupach rozegrali mecze pomiędzy sobą każdy z każdym, aby rozstrzygnąć sytuacje miejsc w grupach. Obie grupy były niezwykle zacięte a sytuacje na korcie nie raz przyprawiały o dreszczyk emocji. Z kortów dobiegały krzyki radości jak i sportowej złości. Wszyscy dali z siebie sto procent.
 Po rozstrzygnięciu sytuacji w grupach zawodnicy stanęli do konfrontacji pomiędzy grupami, aby wyłonić miejsca w całym turnieju. W trakcie rozgrywania finałów do Ośrodka Sportu w Wawrze zaczęły zjeżdżać się Panie. Finał mężczyzn odzwierciedlał jak bardzo mocny i wyrównany poziom sportowy był na całym turnieju. Po 3 setach, puchar oraz główną nagrodę w zawdach Voucher na zabieg relaksacyjny do Salonu masażu „Forest&SPA” wygrał Piotr Stasiak. 
                W tym czasie Nasze Panie zaczęły już ostrą rozgrywkę. Na turniej przybyło 8 zawodniczek, które rozegrały mecze pomiędzy sobą i w ten sposób wyłoniły zwyciężczynię konkursu. Jedna z zawodniczek, prezentowała fenomenalna formę, nie tracąc w całym turnieju ani jednego seta. Czym zagwarantowała sobie pierwsze miejsce i również główną nagrodę.

                Bardzo się cieszę, że Mikołajkowy turniej wypadł sprawnie, a zawodnicy wyszli  zadowoleni. W ich imieniu chciałbym podziękować fundatorowi nagród w pierwszej kolejności dyrektorowi OSiR Wawer Panu Sylwestrowi Rudzińskiemu. Pani Monice Góreckiej za pomoc w organizacji nagród. Panu Andrzejowi Bystrzejewskiemu , oraz właścicielowi salonu „FOREST&SPA”  do którego serdecznie zapraszam.

 

Powrót