To był rok pełen sportowych emocji!

 

To był rok pełen sportowych emocji!

Na początku roku dla naszych młodych klientów przygotowaliśmy zabawę karnawałową na Pływalni Anin. Następnie były ferie zimowe gdzie dzieci w wieku szkolnym mogły korzystać bezpłatnie z lodowiska i Pływalni w Aninie.

W kwietniu odbyła się impreza otwierająca nasz SKATE PARK! Pokazy graffiti i warsztaty rolkarskie oraz nauka jazdy na desce. Było SUPER

W maju na Marysinie Wawerskim rozpoczęliśmy sezon Piknikowy.

Pod koniec maja kolejny piknik tym razem OSIR WAWER otworzył boisko piłkarskie na osiedlu LAS.

 

Następnie w czerwcu koniec ligi SQUASHA i kolejne trofea rozdane na ręce mistrzów.

1 lipca piknik CZAS NA ZDROWIE i otwarcie pierwszej w Warszawie tężni SOLANKOWEJ.

15 lipca Ośrodek otworzył PumpTrack - projekt zrealizowany z budżetu partycypacyjnego który cieszy nie tylko fanów wyczynowej jazdy na rowerze.

We wrześniu odbył się Piknik Rodzinny na Placu zabaw w Aninie. Odbyły się występy szkoły MAT DANCE STUDIO i zawody  ARMWRESTLINGU.

Kolejne wielkie wydarzenie w 2017 r to 7 URODZINY OSIR WAWER - przez cały dzień 5 listopada można było wziąć udział w loterii urodzinowej gdzie do wygrania był między innymi WEEKEND Z Toyotą Radość.

Następnie otwarcie LODOWISKA- w tym roku wspólnie z firmą Flora Point - Świat Roślin udekorowaliśmy lodowisko dzięki czemu można śmiało powiedzieć, że Lodowisko w Aninie jest NAJPIĘKNIEJSZYM LODOWISKIEM W WARSZAWIE!

Wart uwagi jest fakt ze została zakupiona nowa rolba do konserwacji lodowiska za którą dziękujemy radnym Dzielnicy Wawer.

Grudzień rozpoczął się mikołajkowym sztafetami rodzinnymi na Pływalni Anin, następnie był ŚWIĄTECZNY JARMARK na lodowisku w Aninie.

Pod koniec grudnia został zakupiony nowy sprzęt cardio do Strefy Fitness na którym mogą już dzisiaj Państwo trenować.

Dziękujemy za ten 2017 rok i do zobaczenia w przyszłym roku! 

Powrót